Ben Cristovao zbalil Mimozemšťanku!

Ve středu 30. března 2011 bude na MTV po celý den exkluzivně ke zhlédnutí nový videoklip Bena Crisotvao k singlu Mimozemšťanka. Diváci se na něj mohou těšit i v ranním vysílání Snídaně s Novou, kde Ben Cristovao představí nový videoklip živým vystoupením.


První píseň z nové desky zaujme především díky češtině, kterou pro svou píseň použil finalista první Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao vůbec poprvé. Na desce, nazvané Benny Cristo, celkem zazní několik písní v češtině a několik v angličtině. ,,Natáčet videoklipy ke svým písním považuji za jasnou věc. Hlavně mě to děsně baví. Na každém klipu jsem se nějak podílel, tentokrát jsem si napsal scénář. Ústředním motivem je setkání s mimozemšťankami,“ přiblížil Ben svoji úlohu při vzniku videa.


Nový videoklip se natáčel dva dny ve třech lokalitách, mimo jiné na střechách budov. Diváci se mohou těšit na náročné kaskadérské kousky, například na přeskakování auta nebo salto vzad, kvůli nimž Ben měsíc před natáčením navštěvoval hodiny parkouru. Klip vznikal v profesionální režii slovenské produkce Imagine Vision, která například spolupracovala s raperem Rytmusem.


„Videoklip Bena Cristovao je vedle exkluzivních premiér klipů Moniky Bagárové a kapely Charlie Stright už třetí v řadě, který jsme získali. Rádi našim divákům přinášíme podobně svěží a řemeslně skvěle zpracovaná videa od Českých a Slovenských interpretů,“ říká ředitel MTV pro Českou a Slovenskou republiku Ondřej Křivka.


Přirozeným projevem a nezaměnitelnou barvou hlasu zaujal Ben Cristovao už v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Na pódiu předváděl komplexní show, kterou bavil nejen diváky u televizních obrazovek, ale i porotu. V roce 2010 vydal svou debutovou desku Definitely Different, na které poznával sám sebe a své hudební možnosti. Nyní představuje svou druhou desku s názvem Benny Cristo, u které se podle svých slov nechal inspirovat vesmírem, který ho vždycky přitahoval svým tajemnem.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353