Ben Cristovao a Veronika Chmelířová se sešli v kině!

Pokračování legendárního příběhu o Johnu Wickovi se dočkalo své premiéry. Druhý díl akčního krimi s názvem John Wick 2 byl slavnostně uveden v pražském sále 4DX a přilákal i řadu známých osobností. Osobité charisma hlavního hrdiny přišla obdivovat například modelka Veronika Chmelířová, moderátorka Štěpánka Duchková, herečky Lucie Zedníčková a Bára Mottlová. Film nabitý akčními scénami si nenechal ujít ani zpěvák Ben Cristovao, J. A. Duchoslav nebo český samuraj Jíří »Denisa« Procházka.

Ben Cristovao 4DX
V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí hlavního hrdinu Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě!

Lucie Zednickova J.A. Duchoslav 4DX
Na premiéru, která se konala v pražském sále 4DX, se přišlo podívat i mnoho známých tváří. Po dlouhém pobytu v cizině se nedávno vrátil zpátky do Čech oblíbený zpěvák a sportovec Ben Cristovao. Ben si ani nestihl pořádně vybalit a ihned se vydal s kamarády do kina sledovat napínavý osud svého oblíbeného hrdiny Johna Wicka. Ben je mimo jiné i velmi aktivní sportovec a v současné chvíli se naplno věnuje MMA a připravuje se na zápasy v kleci. Na premiéře se také potkal s naším nejlepším MMA bojovníkem, Jiřím »Denisou« Procházkou, který si také přišel vychutnat tento napínavý thriller v doprovodu svého trenéra.

Jiri Denisa Prochazka 4DX
Ač je film akčnějšího rázu, na premiéru kupodivu dorazilo i spoustu dam, které ochotně doprovázely své drahé polovičky. Z mola si odskočila i krásná modelka Veronika Chmelířová, která přišla v doprovodu neznámého muže. Osud svedl dohromady také herečku Lucii Zedníčkovou a herce J. A. Duchoslava. Oba přišli do kina bez doprovodu, a tak si filmovou novinku užili neplánovaně spolu. Snímek John Wick 2 můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od od 23. února 2017.

Veronika Chmelirova 4DX

Foto: Cinema City


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353