Bartošová práskla svůj první milostný trapas a Vágner stráví Valentýna v peřinách

Že láska kvete po celý rok, tedy nejen na svátek svatého Valentýna nás přesvědčila tato partička v Divadle Broadway, kde společně hrají v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou.

TRAN9399

Muzikálová Angelika a Kleopatra Alžbeta Bartošová, která randí již téměř tři roky s právníkem Lubošem nám popsala svůj první milostný trapas. V pubertě jsem milovala jednoho kluka a psala jsem o něm textovku své kamarádce. Bohužel omylem jsem tu zprávu poslala jemu,“ popsala svůj trapas Alžbeta Bartošová.

TRAN9413

Jan Kopečný, jehož přítelkyně je také muzikálová herečka, nám sdělil, jak stráví Valentýna. Musím se přiznat, že více než svátek svatého Valentýna preferuji 1. máj a líbání pod rozkvetlým stromem se svou partnerkou,“ prásknul Jan Kopečný.

TRAN9461

Josef Vágner, který se bude již v červnu vdávat za svou přítelkyni Marlene, nám pověděl, jak bude probíhat letošní oslava Valentýna. Valentýna si doma děláme kdykoliv v roce, když už se poštěstí, že jsme doma spolu, protože moje přítelkyně pracuje spíše přes den a já většinou večer. Letos to vidím na večeři doma a hezký film v peřinách. A protože mám těsně před svatbou, tak je snad jasné, s kým letošního Valentýna strávím,“ řekl Josef Vágner.

Také nejmladší z této partičky zpěvák Vojtěch Drahokoupil je šťastně zadaný a prozradil nám jaký vtipný dárek z lásky dostal a jak oslaví svátek zamilovaných. Pro mě Valentýn není úplně důležitý svátek. Pokud si mají dva vyznávat lásku, tak to mohou dělat i během roku a ne jen v ten jediný určený den. A ještě bych rád na sebe prozradil, že jsem dostal jednou z lásky kopačky….. ale naštěstí ty na fotbal,“ dodal závěrem Drahokoupil.

Foto: Divadlo Broadway