Balogová a Issa se setkali v erotickém klubu! Neuvěříte, co tam dělali…

Martina Balogová o sobě dala po delší pauze vědět. Se svým letitým kamarádem a kolegou ze SuperStar Sámerem Issou se potkali na otevírací party netradičního klubu. A zpěvačka předvedla parádní podívanou.

IMG-20170917-WA0001

Martina se se Sámerem objevili na otevírací party pražského klubu Honey, který je vyhlášený tím, že návštěvníkům nabízí hodně netradiční zážitek. Jde totiž o podnik, kde se pořádají hodně divoké erotické mejdánky. A oba zpěváci si večírek pořádně užili. „Se Sámerem jsme se dlouho neviděli. Občas si jen zavoláme. A tak jsem měla radost, že se vidíme,“ svěřila se zpěvačka, které mnozí po účasti v SuperStar věštili zářnou budoucnost. V podniku se nachází několik místností, kde si návštěvníci, pokud chtějí, mohou si dopřát sexuálních hrátek. Martina se Sámerem zapózovali třeba v sado-maso místnosti. „Jsem hrozně rád, že jsem se s Martinou viděl. Chystáme společný duet a jeden zajímavý projekt, o kterém nesmím zatím mluvit. Nicméně musím uznat, že Martina stárne velmi elegantně a je to kus krásné ženské,“ vysekl Sámer poklonu své kolegyni, které se v luxusním klubu hodně líbilo.

IMG-20170917-WA0005 (1) IMG-20170917-WA0000 (1)

 

Foto: Klub Honey

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353