Astroložka Maria Baudyšová Jirků: Hodně se změní situace začátkem března

Posledním hostem televizní Show Jana Krause letošního roku byla příznačně astroložka a léčitelka Maria Baudyšová Jirků. „O astrologii se zajímám už velice dlouho, a už dokonce jako dítě jsem prohlásila, že chci astrologii studovat,“ prozrazuje na sebe s tím, že se zkoušela na střední škole věnovat i astronomii, ale to nebylo ono.

_AKF_2506

Jaký bude podle jejích zběžných odhadů příští rok? „Hodně se změní situace začátkem března,“ předpovídá. „Česká republika je Štír, respektive má Slunce ve Štíru, a na konci května se stane to, že Uran se dostane do opozice na Slunce republiky. A Slunce v horoskopu většinou značí otce nebo šéfa. Vzhledem k tomu, že v horoskopu České republiky vládne Slunce čtvrtému domu, což je také otec, můžeme se dočkat nějakých překvapení týkajících se Otce vlasti. Může to být něco překvapivého, co vyplave na Karla IV. nebo na Masaryka, nebo to také může být něco překvapivého se současnou hlavou státu. Nechme se překvapit.“

_AKF_2520

Žádné velké katastrofy však nepředpokládá. „Málokteré znamení si vyloženě polepší, ale ani se nic nezhorší, čili budeme se mít dobře, ale nemusíme to úplně dobře snášet,“ pokračuje ve svých tajuplných výkladech paní Maria Baudyšová Jirků.

_AKF_2492

Foto: TV Prima