Anuška Melenová radí jak zázračně zhubnout!

Vzpomínáte na dětskou pěveckou hvězdičku Anušku Melenovou? Mladší sestra Pepy Melena, který zpíval hit Ne, pětku ne!, zářila na naší hudební scéně především v devadesátých letech pod vedením Petra Hanniga, jenž jí vyprodukoval devět alb. Sympatická Anuška sice stále ještě zpívá, ale dnes je hlavní náplní její práce dělat lidi krásnějšími. Někdejší populární a zázračná dětská zpěvačka, kterou všichni považovali na nástupkyni Lucie Bílé, je totiž spolumajitelkou firmy Top Solution, která se zabývá životním stylem.


„Společnost Top Solution jsme založili, abychom mohli lidem, kteří hledají odpovědi na otázky, týkající se životního stylu, předávat ověřené a fungující rady. Na rozdíl od většiny odborníků se nesnažíme klientům nutit naše představy »správného řešení«. Základním kamenem spokojeného partnerství s klientem je pro nás komunikace. Vyslechneme klienta a až poté, co se vzájemně poznáme, mu pomůžeme zvolit to nejlepší řešení právě pro něj,“ řekla TopVip.cz Anuška Melenová.


„Především ženy, které trápí kila navíc, padají do pastí slibů o zázračném hubnutí. Drží stále dokola »nejlepší a nejúčinnější« diety, odpírají si oblíbená jídla, omezují množství přijaté energie a stresují se při pohledu do zrcadla. Když už pomocí mnohdy drastických metod zhubnou, nakonec jejich sebevědomí zlomí všudypřítomný jojo efekt. Přirozeně pak člověka napadá otázka: Dá se z toho kolotoče vůbec vystoupit? Jenže dobrá dieta neexistuje! Základem dosažení vysněné optimální postavy není držení krátkodobých diet, ale změna životního stylu. To zní jako fráze, kterou jste jistě někde četli nebo slyšeli, ale my vám však doplníme i chybějící část této informace, která doposud byla skryta. Ti, kteří ji znají, se úspěšně a spokojeně zbavují kil navíc, a to jednou provždy,“ přiznává Anuška.
A zde jsou její tři principy úspěchu nového životního stylu:


1. Společenská přijatelnost – jím to, co ostatní a vycházím z potravin, které mám v oblibě.
2. Trvalá udržitelnost – nelámu si hlavu s tím, že občas vybočím ze »zdravého způsobu stravování«.
3. Dostatek jídla a psychická pohoda – netrpím hladem a nemusím počítat kalorie.

„Na těchto třech principech tým profesionálů společnosti Top Solution vytvořil unikátní kurz, který se stává hitem. Zhubnout napořád totiž opravdu můžete! Bez stresu, trápení, počítání kalorií a hladovění! Zapomeňte už na diety a »zázračné«  koktejly!“ směje se Anuška Melenová. A se svým týmem působí nejen v Praze, ale i v Příbrami.
Objednat se na nezávaznou konzultaci zdarma můžete na internetových stránkách: www.top-solution.cz, nebo mejlem na: info@top-solution.cz

Foto: www.top-solution.cz, Radim Novotný, Maximum


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353