Anife přičísla Miss Královou

Anife Ismet Vyskočil Hassan není pouze jednou z tváří pražského kadeřnického studia Martina Žifčáka, je zároveň i jeho recepční a PR manažerka. Proto má velice blízko k této profesi a čas od času Martinovi ráda asistuje a pomáhá při jeho práci. Naposledy si společně nabarvili a načesali Miss ČR 2005 Lucii Královou. A poté se ji snažili přemluvit k česání samotné Anife.


„Byla to s holkami skvělá zábava, vše jsme nakonec hezky zvládli. Anife s příchodem teplých jarních dnů vyzkoušela červený melír do spodní délky vlasů. Lucka je věrná krásné hnědé barvě s prosvětlením pěšinky takzvaným 3D efektem,“ prozradil Martin Žifčák, který před několika měsíci přemístil svoje studio z Panské ulice do ulice Karolíny Světlé poblíž Karlova mostu.


„Mám moc ráda atmosféru u Martina v kadeřnictví, vždy je tam pohoda a relax. Obdivuji jeho práci a pokaždé jsem moc spokojená, jak mě hezky učeše, když to zrovna potřebuji,“ nešetřila chválou herečka, moderátorka a tanečnice Anife, která si umí získat publikum svojí bezprostředností a spontánností.


„S Anife jsem se viděla poprvé a musím říct, že to byl zážitek. (smích) O své vlasy mám pochopitelně velký strach, a proto o ně moc ráda pečuji. Martinovi jako kadeřníkovi důvěřuji a jsem s jeho prací naprosto spokojena,“ prozradila Lucie Králová, partnerka hokejisty Jiřího Šlégra.


Jak dalece jí i Anife sluší nový jarní účes, můžete posoudit na fotografiích, které jsme pořídili krátce poté, kdy Martin Žifčák zvolal: „Hotovo!“

Foto: www.martin-zifcak.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353