Ambiciozní Magda Malá zapojila do zpívání i dcery!

Zpěvačka Magda Malá natočila nové vánoční album , které pojmenovala Na křídlech vánočních a do zpívání zapojila jako ambiciozní matka i obě své dcery! Křest se uskutečnil v rámci jejího vánočního koncertu v Betlémské kapli a kmotry se stali zpěvaččini dlouholetí přátelé a kolegové Marcela Březinová, Vlastimil Harapes a Petr Dopita. Mezi dalšími hosty se pak objevil nevidomý zpěvák Radek Žalud a dětské pěvecké sbory Prážata a Resonance. Na nové desce vůbec poprvé zpívají i její dvě dcery, třináctiletá Magdaléna a pětiletá Tereza.


„Moje holčičky od malička rády zpívají a vánoční album byla skvělá příležitost zazpívat si spolu s nimi. Vánoce jsou hlavně o dětech a dětské radosti. My jsme ty Vánoce měly už od května, kdy se deska začala natáčet. A aby byla ve studiu ta správná vánoční atmosféra, nechybělo ani cukroví a stromeček,“ prozradila Magda
Titulní píseň – duet Na křídlech vánočních složil a s Magdou nazpíval hitmaker Michal David. Dále se na albu objevují tradiční české koledy, vánoční písně i bonusy v podobě hitů z muzikálů Dracula, Les Misérables – Bídníci a Miss Saigon, ve kterých Magda zpívala.


Nyní se Magda Malá začíná připravovat na roli Lorraine v obnoveném muzikálu Dracula, který bude mít premiéru v únoru příštího roku v Hudebním divadle Karlín. Zpěvačka hrála i v původním nastudování muzikálu v roce 1995, a to hlavní roli Lorraine a Větrnou Nymfu.


Na koncertě zazněly tradiční koledy – V půlnoční hodinu, Půjdem spolu do Betléma, Narodil se Kristus Pán, Dej Bůh štěstí, Chtíc, aby spal, Štědrej večer nastal, Pásli ovce Valaši a také silné vánoční písně – Ave Maria, Jdou zástupy věrných nebo muzikálový hit Jsi můj pán.


Na vánoční klid a pohodu se Magda Malá už teď moc těší. „Vánoce miluji a vše kolem nich. Nejvíce se mi líbí, jak jsou děti natěšené na dárečky. Moc se těším na pohádky a sváteční pohodu. Jen mě mrzí, že se spousta lidí k sobě chová pěkně právě jen o Vánocích, mělo by to tak být pořád,“ svěřila se zpěvačka.

Foto: Archív Magdy Malé