Adam Mišík: Nastupuju na školu v Beverly Hills, kde se točil ten známý seriál!

V dalším dílu nové talkshow TGM se představí ufoložka Jitka Lenková, horolezec Marek Holeček a zpěvák Adam Mišík, syn známého hudebníka, zpěvák a herec, kterého jste jeden čas mohli vídat i v primáckém seriálu Cesty domů. A právě s Adamem Mišíkem jsme si popovídali nejen o jeho plánech do budoucna. Premiéru dalšího dílu Talkshow Geni a Míši uvidíte v neděli 5. října ve 21.30 hodin na Primě.


Čím aktuálně žijete?
Žiju koncerty, které mám po celé republice, každý víkend alespoň dva. Jezdíme po různých místech, pokaždé se strašně těším, nabíjí mě to energií. Taky točím dva celovečerní filmy. Jeden koprodukuje televize Prima, jmenuje se Andílek na nervy. Ale momentálně úplně nejvíc žiju křtem své desky, který se bude konat 25. října v Lucerně. Vyšla v červnu a asi týden nebo dva byla skoro nejprodávanějším albem, což mě moc potěšilo. Mám radost, že se fanouškům a fanynkám líbí.

Reagují na vás fanoušci na ulici? Zastavují vás s žádostí o podpis?
Občas ano a někdy zažívám i docela vyhrocené situace, když se kolem mě utvoří hrozen lidí. Netušil jsem, že se mi někdy něco podobného přihodí, jsou to zvláštní situace.

Jak se na fanynky tváří vaše přítelkyně? Žárlí?
Asi trochu žárlí, ale já jsem taky žárlivý, je to docela vyvážené.

Měl jste strach z toho, co si na vás Michal Suchánek a Richard Genzer připravili?
Trochu mě z toho lechtalo v žaludku, cítil jsem se skoro jako před nějakou zkouškou. Ale nakonec to bylo moc fajn a měl jsem z toho dobrý pocit.

Jak při natáčení zvládáte školu?
Pozastavil jsem studium na konzervatoři a od února nastupuju na školu v USA v Los Angeles v Beverly Hills, přesně na tu, kde se točil ten známý seriál. Strašně se tam těším a jsem rád, že se mi naskytla možnost studovat tam. Rád bych v Americe zůstal co nejdéle, ale ne natrvalo, doma jsem tady.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353