Adam Bardy: Dvakrát jsem se prošel v trenkách a vyhrál jsem Muže roku

Ve své televizní show přivítal moderátor Jan Kraus »slovenského muže roku« Adama Bardyho, který byl donedávna členem čestné stráže slovenské prezidentky a který letos navíc obsadil druhé místo ve slovenské televizní taneční soutěži.

„Sloužil jsem v hodnosti kapitána, takže jsem velel akcím,“ přibližuje svoji úlohu u čestné stráže a vyvrací moderátorovu představu, že stál hlídku před palácem. Dále bude Jana Krause zajímat soutěž Muž roku. „Vy jste s tím začal, ale já se tím nikdy nechlubím,“ říká na to. „Ani nevím, kolik se tam přihlásilo uchazečů, ale finalistů bylo myslím deset. Bylo to něco jiného, než je u vás. Bylo to spojeno se zdravým životním stylem, sportem a podobně. „Dvakrát jsem se prošel v trenkách a vyhrál jsem Muže roku. To mi trochu pootevřelo dveře do modelingu, který dělám doteď.“ Výhra v soutěži mu otevřela mimo jiné dveře do světa modelingu a showbyznysu.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353