Vypsaná fiXa pořádá koncert roku!

Skupina Vypsaná fiXa oblékne své Kusy radosti do »živého« outfitu. Během vystoupení 22. června 2022 v pražských Ledárnách Braník zaznějí nejen písně z aktuálního alba, pozitivně přijatého kritikou i fanoušky, ale také prověřené hity. Dvouhodinová koncertní show vyvrcholí křtem. Ihned poté bude následovat autogramiáda až do posledního zájemce o podpis či fotku.

„Už 22. června v Ledárnách Braník vyvrcholí příběh naší nové desky Kusy radosti. Pro naše fanoušky alias fixí lid jsme si připravili speciální dvouhodinový koncert, během kterého se budeme pořádně věnovat čerstvým novinkám, které teď ve zkušebně intenzivně oblékáme do »živého outfitu«. Nebudou samozřejmě chybět prověřené hity a vrcholem všeho bude křest, kdy se pokusíme slepit všechny kusy radosti, které se v areálu budou nacházet. Tuto hmotu pak vyšle do vesmíru ten nejlepší startér, jehož identita bude odhalena až na místě. Moc se na to těšíme a je to pro nás jednoznačně koncert roku!“ říká frontman Márdi.

Album Kusy radosti vyšlo na CD a digitálních službách 9. května. Na webu skupiny http://www.vypsanafixa.cz/ je volně stažení za dobrovolný poplatek.

  1. června právě v Ledárnách Braník budou mít svou koncertní premiéru nejen novinky z alba, ale budou zde poprvé ke koupi Kusy radosti i jako vinylová LP deska!

„Po koncertě dojde k neuvěřitelné věci! Celá naše kapela dorazí v areálu Ledáren na autogramiádu a podepíše každému všechno, včetně čerstvého vinylu. Budeme tam do vypsání všech fix!“ potvrzuje Márdi.

Čekání na »fixí« koncert roku si fanoušci mohou krátit poslechem alba na digitálních službách: https://bfan.link/kusy-radosti Anebo zhlédnout aktuální klip. Buvol se nechal inspirovat »devadesátkami«, ale po poslechu především nedostanete z hlavy refrén »Všichni prahnem po naději!«: https://www.youtube.com/watch?v=nfE8fTG5Bb4

Ledárny Braník – 22. 6. 2022

 

Podzimní turné k albu Kusy radosti

  1. 10. – Plzeň – KD Šeříkovka
  2. 10. – Olomouc – S klub
  3. 10. – Brno – Fléda
  4. 10. – Pardubice – ABC klub
  5. 10. – Ostrava – Barrák
  6. 11. – České Budějovice – Fabrika
  7. 11. – České Budějovice – Fabrika
  8. 12. – Praha – Palác Lucerna – velký sál

 

Vypsaná fiXa:

Márdi – zpěv, kytara

Mejla – kytara

Kryštof – baskytara

Pítrs – bicí

Foto: Vypsaná fiXa

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353