Vychází 2CD skupiny AC/DC – Live At River Plate

Skupina AC/DC vydává 19. listopadu 2CD nazvané Live At River Plate. Je to první živé album po dvaceti letech. Nahrávka byla pořízena v prosinci 2009 v Buenos Aires, kam přišlo po třináctileté pauze od posledního argentinského vystoupení téměř 200 000 fanoušků na tři za sebou vyprodané koncerty.


Album Live At River Plate zachycuje legendární atmosféru, vzrušení i energii, kterou jsou koncerty AC/DC tak proslulé. Jedná se o jednu z největších show z jejich úspěšného turné Black Ice World Tour, kterou vidělo celkem více než pět miliónů fanoušků ve 108 městech ve více než 28 zemích. Devatenáct skladeb na albu zahrnuje rozsáhlý repertoár, včetně starých i nových hitů jako Back In Black, Thunderstruck, You Shook Me All Night Long a Rock N Roll Train.
Live At River Plate vyjde na speciálním 3 diskovém vinylu a na 2CD s exkluzivním 24 stránkovým bookletem.
DVD Live At River Plate, které vyšlo již v roce 2011, detailně seznamuje fanoušky se zákulisní atmosférou od příletu AC/DC do Buenos Aires až po stavbu masivního pódia. DVD debutovalo na 1. místě v 17 zemích a potvrdilo tak fakt, že fanoušci se této kultovní kapely nemohou nabažit. Jen videoklipů ke Thunderstruck a Shoot To Thrill vidělo na YouTube více než 22 miliónů uživatelů, celkově pak počet zhlédnutí všech klipů kapely přesahuje 72 miliónů, s průměrnou návštěvností 600 000 týdně.

Tracklisting 2CD:
1. Rock N Roll Train
2. Hell Ain’t A Bad Place To Be
3. Back In Black
4. Big Jack
5. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
6. Shot Down In Flames
7. Thunderstruck
8. Black Ice
9. The Jack
10. Hells Bells
11. Shoot To Thrill
12. War Machine
13. Dog Eat Dog
14. You Shook Me All Night Long
15. T.N.T.
16. Whole Lotta Rosie
17. Let There Be Rock
18. Highway To Hell
19. For Those About To Rock (We Salute You)

Více info na: www.ACDC.com

Foto: Sony Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353