Tři sestry tvrdí: Líná huba holý neštěstí

Legendární pražská hudební formace Tři sestry vydává po třech letech nové řadové album. Tentokrát s poněkud delším názvem: Líná hudba holý neštěstí. Zpěvák a frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen o názvu a desce říká: „Zjistili jsme, že neumíme vytvořit a hrát ploužák – sestrovské »pomalé« písně převyšují průměrné střední tempo většiny rádií a ty rychlé jsou fakt rychlé, tak jsme se s tím smířili a název tomu odpovídá.“


Nové album bude možné si zakoupit ve formátu CD, ale připravena bude i limitovaná, číslovaná edice klasických vinylů, neboli »elpíček«. Samozřejmě jdeme s dobou a tak bude poprvé v historii skupiny možné zakoupit celé album i jednotlivé písně v digitální podobě přes web skupiny www.mp3shopak.cz. Přílohou každého CD a LP bude i karta do VIP klubu Tři sestry, která držiteli umožní získat mnoho výhod či slev!

Tři sestry 28 let open – air aneb Hlavně, že je (pořád) večírek
Už 17. – 18. května proběhne slavnostní hudební narozeninový večírek pod  názvem Tři sestry 28 let open – air. K letošním 28. narozeninám si skupina Tři sestry nadělí nové CD s názvem Líná hudba, holý neštěstí, které v rámci svého sobotního vystoupením pokřtí přímo na pražském koupališti Džbán, kde se večírek ku oslavě narozenin každoročně koná.
Mezi gratulanty nebudou chybět skupiny Zóna A, Visací Zámek, Plexis, Zvlášňý škola, Zakázaný ovoce, Apple Juice, Vision days, Nežfaleš, E!E, Totální nasazení, Doctor P. P., SPS, MZH, De Bill Heads, Spínací Špendlík. Páteční večírek dovrší vystoupení legendární skupiny Cockney Rejects z Velké Británie.

Více informací na: www.trisestryopenair.cz

Foto: www.trisestryopenair.cz