Theory of a Deadman – The Truth Is…

Historie kanadské rockové kapely Theory of a Deadman se začala psát okolo roku 2001. Právě v roce 2001 dal zpěvák a kytarista Tyler Connolly na jedné afterparty demo nahrávku své skupiny Chadu Kroegerovi, zpěvákovi Nickelback. Díky němu získali nahrávací smlouvu a zároveň se Chad objevil i jako spoluautorem některých skladeb z debutového alba Theory of a Deadman. Následovala postupně další dvě alba a letos v pořadí »čtyřka« The Truth is… produkovaná Howardem Bensonem (My Chemical Romance, 3 Doors Down).


To je definitivně potvrdilo vedle Nickelback jako jednu z nejpopulárnějších kanadských skupin současnosti. Energické rockové skladby se zalíbili výrazně vůbec poprvé i USA, kde se album vyhouplo ihned po vydání až do TOP 10. Stejně tak se daří i aktuálnímu singlu Lowlife, který je nejhranější skladbou v amerických rockových rádiích současnosti.
Album vychází jako na CD a jako limitovaná exkluzivní edice obohacená o bonusové studiové a live skladby.

Label: Roadrunner
web: www.theoryofadeadman.com

Foto: Warner Music Group


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353