Takto bude vypadat titulní strana prvního CD Adama Mišíka

Objev roku zpěvák Adam Mišík odtajnil cover svého debutového alba Parfém. Jeho vydání je naplánováno na polovinu června. Nové album je netrpělivě očekáváno již delší dobu.


Samozřejmě na něm nechybí Adamův hit Tvoje světy i nový singl Já nechci víc. Autorsky se na písních podíleli producent alba Armin Effengerger i samotný Adam Mišík. Autorkou většiny textů je Sára Friedlaenderová, jedním textem přispěl i Pepa Bolan (Mandgrage). Deset původních písní doplňuje cover verze hitu Šrouby do hlavy od kapely Lucie. Digitální vydání pro iTunes je obohaceno o akustické verze singlů Tvoje světy a Já nechci víc, exkluzívní verze pro streamingový servis Deezer bude navíc obsahovat skladbu Sluneční hrob, předělávku známé písně Adamova otce Vladimíra Mišíka.
Ještě před vydáním alba proběhne premiéra klipu k písni Já nechci víc, který v těchto dnech dokončuje ve střižně režisér Ondřej Urbanec (100°C).

Foto: Warner Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353