Support Lesbiens přichází s novinkou Brighter day!

Po velmi úspěšném singlu Movin‘ on, který dodnes figuruje na nejvyšších místech rádiových hitparád a zároveň získal několik nominací na song i videoklip roku, přichází Supporti s novinkou, která potvrdí autorské kvality této pětice.

SL_2018_foto_Robin_Puskar_7347

Skladba Brighter day je prvním skladatelským počinem zpěváka Marca, který se postaral jak o hudbu, tak o text. „Písnička Brighter day je povzbuzením pro toho, kdo stále pochybuje o svých schopnostech. Měla by vyčarovat úsměv a motivovat. Měla by připomenout, že nikdy není pozdě snít a že každý má právo si své sny plnit,“ říká Marco.

SL_2018_foto_Robin_Puskar_7377

Jestli singl Brighter day nastíní podobu alba, které Support Lesbiens chystají na podzim tohoto roku není jisté, ale pravdou je, že kapela momentálně pilně skládá a zkouší a těší se na nadcházející koncertní sezónu. Tu odstartuje poté, co se zpěvák Marco vrátí ze zahraniční pracovní cesty z USA, kde si vlastně také tak trochu plní své sny.

SL2018_BrighterDay-coverTZ

Věřím, že každý člověk má v sobě jedinečný dar, kterým může obohatit lidi kolem sebe. Já se o to snažím třeba muzikou. Zkuste jednou nechat svůj dar zazářit a udělejte sobě i ostatním »jasnější den«,“ vzkazuje fanouškům zpěvák. A stejnou pozitivní energii se povedlo přenést i do chystaného videa, které kapela zveřejní začátkem března.

 SL-Brighter-day

Více infa: www.supportlesbiens.cz

 

Facebook: www.facebook.com/oficialnisupporti

 

Foto: Robin Puškář