Sofian Medjmedj se chystá na koncertní pódia

Mladý zpěvák Sofian Medjmedj oznámil svůj první samostatný koncert, kam pozval několik hostů z řad svých hudebních kolegů. Prvním z vyhlášených jmen je rapper Reginald. Debutový koncert se uskuteční už 25. ledna 2019 v klubu FAMU. Kromě významných hostů představí Sofian především svou novou hudební tvorbu.

4KGgpn1Z

Sofianova autorská tvorba je založena na popu s přesahem do R&B stylu. O hravý moderní zvuk se stará vyhledávaný producent Lukáš Chromek (Thom Artway, Mirai, Sebastian, Ewa Farna), v jehož produkci vznikl i Sofianův debutový singl Čekám na zázrak, který se dlouho držel na prvních místech českých hitparád. Svou kariéru odstartoval díky spolupráci s Benem Cristovao, s nímž vydal duet TV Show a odehrál s ním několik koncertů.

V soukromí skromný pokorný kluk to na podiu dokáže pěkně nakopnout a díky svému feelingu, živelné jiskře a strhující energii má publikum v hrsti. „Termín mého prvního koncertu se blíží a já se snažím veškerý svůj čas dávat do nových písniček, piluji jejich hraní a celkově svůj projev. Před časem jsem vydal malou ochutnávku v podobě live session, kterou si můžete poslechnout na mém kanále YouTube. Jde o můj další singl, k němuž chystám i klip. Těším se na vás na koncertě. Věřím, že bude skvělá atmosféra a budeme se všichni skvěle bavit,“ láká na svůj koncert Sofian.

sdMwbe3q

Pozvání na koncert přijal úspěšný ambiciózní rapper Reginald, který boduje a sbírá miliony views na YouTube a sociálních sítích. „Jsem prvním hostem a hrozně se na koncert těším, protože to bude prostě banger. Doražte, vidíme se tam!“ zve na koncert Reginald. Jako support vystoupí mladá pop-rocková skupina Pilot, která si díky svým chytlavým singlům buduje rovněž úspěšnou hudební kariéru.

Podívejte se na song Blíž zde:

https://www.youtube.com/watch?v=gJ8d6HdpCdw

Video pozvánka na koncert zde:

https://www.youtube.com/watch?v=p4iACNtoT0Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0BArIUVhQ9r44Wow4IYCmEXCj9sEi98auqE8rbh6QJENTc0WJj-Qm2syU

Foto: Andy Owl


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353