Skupina Sunshine exkluzivně na MTV

Diváci česko-slovenské verze MTV budou mít jedinečnou možnost vidět exkluzivní premiéru nového videoklipu skupiny Sunshine. Video k písni The Night Is On Fire uvede stanice ve čtvrtek 5. dubna 2012 v 16.30 hodin. Fanoušci mohou novinku sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/mtvoficialni.


Song The Night Is On Fire pochází ze sedmé desky kapely s názvem Karmageddon a jak o něm s nadsázkou říká tvůrčí tandem Jarek Plouhar a Boodya, vznikl lehce psychopatický klip k lehce psychopatickému songu. Proč přichází první klip až teď, komentuje sama kapela: „Videa, klipy…dívá se ještě na ně dneska někdo v televizi? Ne, to není výmluva, proč to tak trvalo. Věřte, nevěřte, celá anabáze s klipy k poslední desce Karmageddon je tak absurdní a legrační, že o ní možná kapela napíše celou novou desku. Nebo muzikál. Vlastně…to asi spíš ne.“


Každopádně se nechali slyšet, že téma si ponechají na případné dozpracování a info, které by vás v tento moment mělo zajímat je fakt, že bez ohledu na okolnosti a souvislosti, první video k songu The Night Is On Fire je venku. Překvapivý tandem Jarek Plouhar a Boodya (Michal Budinský) dotáhl původní skeč z »opravdového natáčení« ad absurdum a dal tak vzniknout lehce psychopatickému klipu k lehce psychopatické skladbě. Ať to bylo jakkoliv, první video, ilustrující song ze sedmé desky Sunshine je The Night Is On Fire.

Foto: TV Nova