Skupina No Name má nový klip k písni Biela krása.

Videoklip vznikl během jednoho zimního víkendu v prostředí Vysokých Tater, konkrétněji v Tatranskej Strbe a v Popradě. Režie se ujal Ivan Trebula, který stojí i za předchozím videoklipem No Name Ženušky.

Stěžejní příběh představuje partu mladých lidí, kteří si vyrazili na víkend na hory.
Desítku mladých lidí ztvárnili studenti herectví státní konzervatoře v Košicích, jejichž profesorem je frontman skupiny No Name Igor Timko.

„Všechno bylo super, dokud nenastal večer. Po desáté hodině se ze mě stal policajt a pedagogický dozor. A naše mladé zachránilo jen jedno, a to, že mi došlo, že v osmnácti letech jsme byli úplně stejní výrostkové jako oni,“ popisuje se smíchem spolupráci s mladými hereckými talenty Igor Timko.
Tatry jsou proslulé nevyzpytatelným počasím a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Půl hodiny před příjezdem No Name na natáčení vyvrátil silný vítr v bezprostřední blízkosti horské chaty dva statné stromy, které se zřítily jen několik metrů od budovy.

Foto: Archiv No Name


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353