Shakira vydává album El Dorado. Podívejte se na její nový klip

Kolumbijská diva Shakira dnes překvapila své fanoušky, když oznámila, že již za dva týdny vydá své nové studiové album El Dorado. Jedná se o první španělsky zpívané album od vydání desky Sale el Sol (2010) a tři roky od posledního eponymního alba Shakira.

shak2-51542582
Třináctipísňové album, na kterém najdeme také již vydané singly Chantaje, Deja Vu, La Bicicleta a Me Enamoré, je již nyní k předobjednání na všech digitálních službách.
La Bicicleta (The Bicycle) je fúzí urban & latino hudby ve spolupráci s Carlosem Vivesem. Singl se držel dvacetpět týdnů na první příčce žebříčku Billboard Latin Airplay a ve Španělsku byl oceněn pětinásobnou platinou.
Následoval hit Chantaje (Blackmail), na kterém hostoval kolumbijský zpěvák a skladatel Maluma. S více než 1,1 biliónů zhlédnutí na YouTube, se jedná o jeden z největších hitů latinskoamerických skladeb v historii.

88843041662-shakira-shakira
Nedávno měl premiéru zbrusu nový videoklip k singlu Me Enamoré (I Fell In Love), který spolu se Shakirou režíroval Jaume de Laiguana:

Další skladby na albu jsou:
Nada (Nothing); Amarillo (Yellow); Perro Fiel (Lap Dog) feat. Nicky Jam; Trap feat. Maluma; Comme Moi (Like Me) feat. French artist Black M a Toneladas (Tons).
Album El Dorado obsahuje jaké tři anglicky zpívané písně: When a Woman, Coconut Tree a What We Said feat. Canadian band Magic!.
Autorem obalu alba je též Jaume de Laiguana, dlouholetý zpěvaččin spolupracovník a režisér klipů La Bicicleta a Chantaje.

shak3-51542583

Více infa: www.shakira.com

Foto: Sony Music