Semafor / Jiří Suchý a Jiří Šlitr – Komplet 9 her z let 1959–1964

Jedinečný komplet nahrávek devíti her divadla Semafor, které v této ucelené podobě vycházejí zcela poprvé. Patnáct CD v jednom balíčku! Souborné vydání devíti her z prvního období divadla Semafor, jehož autory jsou Jiří Suchý a Jiří Šlitr.

Hry tvoří základ vrcholného období slávy divadla, které zásadně ovlivnilo kulturní dění v naší zemi ve druhé polovině 20. století. Na scéně tohoto divadélka se vystřídaly takřka všechny tehdejší významné pěvecké a herecké hvězdy, oba autoři pro ně složili stovky písní a výstupů. Mnohé hry vycházejí v plné délce vůbec poprvé. Těžiště tvoří záznamy z archivu divadla Semafor, doplněné nahrávkami z archivu Supraphonu, České televize a soukromých sběratelů.

Obsah:

ČLOVĚK Z PŮDY / ZUZANA JE SAMA DOMA / TAKOVÁ ZTRÁTA KRVE / NOCTURNÉ / ZUZANA JE ZASE SAMA DOMA / ŠEST ŽEN / JONÁŠ A TINGL TANGL / ZUZANA NENÍ PRO NIKOHO DOMA / RECITAL 64

ZPÍVAJÍ A HOVOŘÍ: JIŘÍ SUCHÝ, JIŘÍ ŠLITR, MIROSLAV HORNÍČEK, WALDEMAR MATUŠKA, EVA PILAROVÁ, HANA HEGEROVÁ, KAREL GOTT, PAVLÍNA FILIPOVSKÁ, ZUZANA STIVÍNOVÁ, KAREL ŠTĚDRÝ, PAVEL SEDLÁČEK, MILAN DROBNÝ, ZUZANA BURIANOVÁ, JURAJ HERZ, VLASTA KAHOVCOVÁ, JANA MALKNECHTOVÁ, JIŘÍ JELÍNEK A ŘADA DALŠÍCH.

CELKOVÝ ČAS: 17 HODIN A 30 MINUT

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353