Raper Suvereno vytahuje další eso z rukávu

Že slovenský raper Suvereno vydává 19. listopadu 2012 v pořadí již své třetí album Alchymista a naděluje tak svým fanouškům dárek pod stromeček, je již známo. Nicméně talentovaný raper se rozhodl fanoušky potěšit letos několikanásobně. Dalším dárečkem, kromě alba Alchymista je nový videoklip Bláznovstvá.


Je známo, že Suvereno velmi rád spolupracuje na hudbě s jinými umělci a ani u skladby Bláznovstvá tomu není jinak. V písničce rapera svým zpěvem doplňuje sexy zpěvačka Lucie Molnárová, která si zároveň ztvárnila roli také ve videoklipu. O pozitivní hudbu se postaral český producent Milenium, a ačkoliv v textu Suve řeší disharmonii mezi rozumem a srdcem, příběh před kamerou pojal s dávkou humoru. Děj je chronologicky a retrospektivní, od dob dětství až po dospělost, aby si, podle něj, lidé uvědomili, co jim právě v dospělosti chybí.


„Skladba, aj videoklip sú o návrate do čias plných bezstarostných radostí. Chcel som poukázať na to, že okrem rozumu, ktorý nám velí až príliš často, je tu ešte srdce, no akoby sme na neho zabúdali. Rozhodnutia srdca sú odvážne, zatiaľ čo rozum je príliš vypočítavý a kalkulatívny, a teda veľký zbabelec. Zo skladby a videa však ide vtipná atmosféra. Chcel som totiž, aby sa ľudia pri ňom dobre bavili. Mojim zámerom je vyčarovať v týchto »strašidelných« časoch na tvári úsmev,“ dodal raper Suvereno, který svým fanouškům již brzy odtajní další své Vánoční překvapení.

Podívejte se na klip Bláznovstvá:

Foto: Robin Suchánek