Popelka a další pohádky

Album pohádek pro malé i velké posluchače. Nejznámější české pohádkové příběhy vyprávějí Libuše Šafránková, Pavel Trávníček a další. Ústřední dvojice z filmu Tři oříšky pro Popelku se v nahrávacím studiu vrátila k českým pohádkám slavným i díky filmovému zpracování – Tři oříšky pro Popelku, Malá mořská víla a Třetí princ. Album doplňuje i dramatizovaná pohádka O Popelce s Janou Preissovou, Janou Hlaváčovou, Viktorem Preissem a Luďkem Munzarem.

0f7fafee

Toto pohádkové album vychází v době, kdy se slavná česká filmová pohádka vrací k divákům a posluchačům hned v několika nových podobách. Vychází nová nahrávka kompletní filmové hudby Karla Svobody a zároveň má jevištní premiéru i originální rodinná show, která diváky přenese do známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištních efektů.

VYPRÁVĚJÍ LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ, PAVEL TRÁVNÍČEK, JANA HLAVÁČOVÁ, JANA PREISSOVÁ, LUDĚK MUNZAR A VIKTOR PREISS

Tracklist:

TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU (LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ) / TŘETÍ PRINC (PAVEL TRÁVNÍČEK) / MALÁ MOŘSKÁ VÍLA (LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ) / O POPELCE (JANA HLAVÁČOVÁ, JANA PREISSOVÁ, LUDĚK MUNZAR A VIKTOR PREISS)

Celkový čas: 67:33

Foto: Supraphon