Podívejte se na nový vánoční klip zpěvačky Sáry Milfajtové

Sára Milfajtová natočila vánoční klip k písni Merry Christmas. Jednadvacetiletá Sára je zpěvačka, herečka a moderátorka, kterou si můžete pamatovat jako semifinalistku Česko-Slovenské SuperStar, kde zaujala porotu i diváky písní Alicie Keys No One.


Pravidelně již několik let účinkuje v muzikálech, jako například Zorro, nebo Bídníci a momentálně studuje hlavní roli v připravovaném muzikálu Mladý Frankenstein. Příznivci českých komedií mohou Sáru vidět v novém dílu filmu Kameňák 4, hrála v televizních seriálech Ordinace v Růžové zahradě, Doktoři z Počátků, Ulice. A s Martinem Dejdarem moderovala na České televizi přenos soutěže České hlavičky 2013.
Autorem hudby, textu a nahrávky singlu Merry Christmas je hudební a filmový producent, kameraman, režisér, muzikant a fotograf Petr Volgemut, který je současně autorem videoklipu, jehož natáčení začalo již v prosinci 2012. Podíleli se na něm trapnomág Richard Nedvěd, Česká miss Renata Langmannová a vícemiss Veronika Chmelířová.

Podívejte se na vánoční klip Sáry Milfajtové Merry Christmas:

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353