Podívejte se na nový klip Lary Morr, který srší vášní a sex-apealem

Herečka a zpěvačka Lara Morr přichází s novým singlem a videoklipem Múza. Příběh Múzy volně navazuje na první singl Dýchaj, který Lara vydala v květnu minulého roku, tehdy ještě pod svým vlastním jménem Veronika Morávková. Múza se však nese více v rytmu R´n´B, klade důraz na ženskost, sex-appeal a vášeň. Autorkou textu je sama zpěvačka, hudbu napsal Marek Marian Leždík.

Každý člověk má své sny, tajné touhy. Podle mě si ale každý člověk přeje milovat, být milován a být pro toho druhého múzou – inspirací. A právě o tom je tato skladba,“ prozrazuje Lara Morr.

Videoklip vznikal v polovině listopadu loňského roku na prknech pražského divadla Studio Dva, kde Lara působí v několika inscenacích. Režie se ujal Adrian Kutný. „Přišla jsem za Adrianem se skladbou a svým scénářem. Řekla jsem mu, jakou mám představu, o čem skladba je, a jak si představuji vizuální podobu této skladby. S výsledkem jsem nesmírně spokojená. Adrian videu vdechnul moderní vizuál a styl,“ říká zpěvačka. „Měla jsem kolem sebe skvělý tým lidí a skvělou kapelu,“ ještě dodává.

Podívejte se na klip zde:

https://youtu.be/0Q97XP_wk_0

Kdo je Lara Morr?

Lara Morr, vlastním jménem Veronika Morávková, je herečka a zpěvačka v současné době působící v Praze. Pochází ze slovenského města Gbely, vystudovala brněnskou Jamu. Loni v květnu vydala svůj první singl Dýchaj. Účinkuje v různých divadlech jako je Hudební divadlo Karlín (Jesus Christ Superstar, Legenda jménem Holmes), Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě (Kočky). Aktuálně jí můžete vidět v pražském divadle Studio Dva ve hrách Funny girl, Starci na chmelu a Saxana.

Více infa: www.laramorr.com

Foto: Jerry Háša, Marek Mach


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353