Nové album kapely Hurts vyjde v březnu 2013

Britská kapela Hurts oznámila vydání svého druhého studiového alba, které ponese název Exile a vyjde 11. března 2013. Kapela také odtajnila video teaser k novému albu, které dává fanouškům první náhled, jak bude Exile znít. Video je ke zhlédnutí na oficiálních stránkách Hurts: www.informationhurts.com a jako hudební podkres je použita nová skladba The Road, která se na albu také objeví.


Album Exile, následovník debutového alba Happiness z roku 2010, je již nyní k objednání na iTunes, přičemž skladbu ‘The Road’ dostanou fanoušci zdarma již nyní.
Happiness vstoupilo do UK album chart na 4. místě se svými více než 25,000 prodanými nosiči, čímž se Hurts stali nejrychleji prodávanou novou britskou kapelou roku 2010. Nyní je prodáno více než dva miliony kusů po celém světě, Happiness se dostalo ve čtrnácti zemích do TOP10 iTunes, včetně 1. místa v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Finsku a Lucembursku. Ve Velké Británii a Rakousku navíc získalo zlaté ocenění, dvě double platiny patří Finsku a Německu. Kapela prodala více než 250.000 vstupenek na své turné.


Hurts minulý týden oznámili i dvanáct nových zastávek svého letošního britského a evropského turné, které proběhne během března a dubna. To bude následovat po okamžitě a beznadějně vyprodaných dvou velkých show v Londýně a Berlíně. Hurts se představí i v České republice, a to konkrétně 28. března 2013 v pražském Lucerna Music Baru.

Exile tour 2013
February
Thurs 7th – London – Heaven
Sat 9th – Berlin – Postbahnhof

March
Thurs 14th – Cologne – Essigfabrik
Fri 15th – Munich – Theaterfabrik
Sat 16th – Hamburg – Uebel & Gefaehrlich
Mon 18th – Stockholm – Strand
Wed 20th – Warsaw – Palladium
Sat 23rd – Zurich – Kaufleuten
Mon 25th – Milan – Magazzini Generali
Wed 27th – Vienna – Arena
Thurs 28th – Prague – Lucerna Music Bar
Sat 30th – Amsterdam – Melkweg

April
Mon 1st – Manchester – Academy 2
Tues 2nd – Glasgow – Garage

Více infa na: www.informationhurts.com

Foto: Sony Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353