Nová pěvecká hvězdička Kateřina Marie Tichá nastupuje

Od chvíle, kdy Kateřina Marie Tichá vypustila do světa svůj debutový singl Vzpomínej, nabírá její hudební kariéra rychlé obrátky. Videoklip k singlu, který měl premiéru na sklonku léta, má na svém kontě již více než 140.000 zhlédnutí, což je na debut úctyhodné číslo.


Zatímco se Káťa během podzimu věnovala svým prvním sólovým koncertním vystoupením, přišla nabídka, která se neodmítá. Vybral si ji Tomáš Klus jako hosta na své podzimní turné, a to přímo na největší a beznadějně vyprodaný koncert v pražské Lucerně. A tak 15. listopadu 2012 měla mladá zpěvačka možnost zazpívat si před zaplněným sálem a nutno podotknout, že si Tomášovo publikum dokázala získat svým projevem i hudbou od prvních tónů.

Na ukázku z Lucerny se můžete podívat zde:

O měsíc později na Káťu čekal další hudební milník v její kariéře, a to první živé televizní vystoupení. TV Prima Family si zpěvačku vybrala jako hosta do svého benefičního pořadu Srdce pro děti, kde měla možnost si živě zazpívat vedle takových hvězd jako je Karel Gott, Meky Žbirka, Petr Kolář nebo Pepa Vojtek, a to za doprovodu živého orchestru Boom Band Jiřího Dvořáka. Kateřina navodila slavnostní a vánoční atmosféru koledou z pera Ivana Krále, kterou otextoval Jiří Suchý a která nese název Narodil se.

Podívejte se, jak se jí to povedlo:

V současné době Káťa pracuje na dalším singlu a pomalu se připravuje na vydání svého debutového alba, které uvede na trh během příštího roku. Jak řekl moderátor pořadu Srdce pro děti, o této zpěvačce ještě stoprocentně uslyšíme…

Podívejte se na první klip Kateřiny Marie Tichá k singlu Vzpomínej:

httpv://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_319245&feature=iv&src_vid=nQDsz_fm26o&v=CTeyDxwf2_8

Foto: Sony Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353