Mrakoplaš představí nový koncertní program a videoklip

Skupina Mrakoplaš, která nedávno vydala album Hlídač připravuje pro své fanoušky speciální koncert, který proběhne 26. ledna 2018 od 19.30 hodin v KD Mlejn (Kovářova 4, Praha 5 – Stodůlky).

Cas budouci_FRONT

Mrakoplaš na tomto koncertu představí program pro sezónu 2018, v němž zazní nové písně, které budou doplněny jedinečným pódiovým ztvárněním. Zároveň zahraje se dvěma hosty, kteří obohatí dramaturgii večera.

V jednadvacetileté historii skupiny je to teprve podruhé, kdy bude tento výhradně pánský band spolupracovat se ženami. Skupina nastudovala několik písní s osobitou zpěvačkou a herečkou Evou Hacurovou (Divadlo v Dlouhé) a také s vynikající Janou Nohavovou, kterou si posluchači budou jistě pamatovat z oblíbené kapely Minehava.

MR_26.1.2018_A

Součástí tohoto večera bude i křest klipu Návod k použití, který skupina natáčela na podzim minulého roku, pod taktovkou režiséra Tomáše Krejčího z Wildcat Films. Toto video Mrakoplaš opatřil podtitulem Nezapomeňme na sebe a věnoval jej AD centru (www.nudz.cz/adcentrum ), které se zabývá výzkumem a časnou diagnostikou Alzheimerovy nemoci.

MR_26.1.2018_B

Pod záštitou Národního ústavu duševního zdraví už totiž sedmým rokem spolupracuje s touto institucí, snaží se zviditelňovat problém s touto chorobou a přispívá každoročně konaným benefičním koncertem k podpoře jejich činnosti. Tým AD Centra, pod vedením MUDr. Aleše Bartoše PhD, využije klip Návod k použití k oslovení veřejnosti a připomenutí, jak důležité je nezapomenout na sebe a na své vzpomínky. Dokud o sobě víme, je to jednoduché… Snažme se tedy o to, aby takový stav vydržel co nejdéle…

Foto: www.mlejn.cz