Mistryně světa v poledance roztančily nový videoklip skupiny Naděje

Elektropopová Naděje opět přichází s originálním videoklipem k nové písničce Dej mi. V hlavních rolích se představí mistryně světa v double poledance Alena Klapetková a Nikola Vítečková. Proč zrovna tento netradiční sport ve videoklipu? A přijde po písničce Dej mi i nové album?

Dlouho jsme přemýšleli, jak tuto skladbu ztvárnit do klipu. No a co nejlépe dokáže propojit hudbu s obrazem? Je to tanec. Otázkou zůstávalo jaký,“ říká frontman kapely Naděje Petr Cieplý a pokračuje: „Písnička Dej mi vypráví o touze, vášni a chtíči a my jsme došli k závěru, že tyto emoce pro nás dokáže nejlépe vyjádřit poledance. Náš režisér Petr Juračka získal kontakt na mistryně světa v tomto sportu Ali a Niky. Bylo neuvěřitelné sledovat, co všechno tyhle talentované dámy dokážou se svým tělem. Úžasné akrobatické prvky, při kterých se vám zatají dech. Výsledek posuďte sami,“ uzavřel zpěvák.

Nová písnička Dej mi zaujme svým tanečním rytmem. Chytlavá melodie, originální zvuk a dvojsmyslný text vám zůstanou v hlavě. Videoklip potom představuje souboj mezi dvěma protiklady, které jsou ztvárněny právě tanečnicemi. Celkovou atmosféru doplňuje stylová scéna se světelnými efekty.

Co pro vás skupina Naděje letos ještě chystá? Právě tahle skladba s videoklipem je první písničkou z připravovaného EP Svědomí, které kapela vydá na podzim tohoto roku. Novou desku fanouškům představí 26. října 2019 v KD na Rybníčku, kde zároveň odehraje i svůj největší koncert v dosavadní kariéře. V nejbližší době si můžete Naději poslechnout například na festivalu České Hrady CZ.

Na klip se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=KB8iBBuHcT4

Foto: Daniel Modl ipow.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353