Mistr Evropy v letecké akrobacii Martin Šonka poslouchá Magickou kytaru

Kytarista Daniel Krob, který se před prázdninami představil příznivcům hry na akustickou kytaru na svém autorském instrumentálním CD Magická kytara, jež mu pokřtili jeho na výsost uznávaní kolegové Radim Hladík a Štěpán Rak, je velkým fandou do letectví a akrobatického létání obzvlášť. Sám rovněž soutěží s obřími modely na mezinárodní úrovni.


Na nedávném Mistrovství Evropy EXFC ve Znojmě Daniel Krob, jenž je kytaristou bez omezení žánrů i zájmů, obdivoval exhibici akrobatického mistra Evropy a jediného českého zástupce v Red Bull Air Race Martina Šonky. Tento vojenský pilot letounu JAS-39 Gripen přiletěl povzbudit české závodníky prostřednictvím svojí show.


Martin Šonka před odletem na domovskou základnu zasedl do kokpitu své akrobatické Extry 300rs a jeho kapsa v těsné letecké kombinéze obsahovala dárek od Daniela v podobě jeho CD Magická kytara. Kytarová deska bude Martina Šonku, jenž se svého času věnoval také sportovní gymnastice, doprovázet na cestě na mistrovství světa s názvem World Aerobatic Championship, které se uskuteční ve dnech 8. až 20. října v americkém Texaxu. Úspěšný rodák z Dvora Králové nad Labem tam má v plánu bojovat o první místo v letecké akrobacii. Daniel Krob mu bude, jako svému leteckému kolegovi, držet palec nahoru!

Zde si můžete poslechnout ukázku z alba Magická kytara:

Foto: www.danielkrob.cz, www.magickakytara.cz, Olda Angus Horák


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353