Michael Bublé vydal nové album To Be Loved

Šesté studiové album cenami Grammy a Juno bohatě ověnčeného Kanaďana navazuje na zlatoplatinové CD Christmas. Nové album Michaela Bublého patří mezi ta letos nesporně vůbec nejočekávanější. První singl, It’s A Beautiful Day, jehož je Bublé spoluautorem, vyšel už 25. února 2013. To Be Loved, Bublého šesté studiové album, navazuje na předchozí prodejem sedmimilionové Christmas, po Adele druhý největší komerční trhák roku 2011.


Album To Be Loved produkoval Bob Rock a bylo natočeno ve Vancouveru a Los Angeles. Najdete na něm atraktivní mix standardů a čtyř nových písní s Bublém jako spoluautorem, když třeba After All napsal s dalším slavným Kanaďanem Bryanem Adamsem. Album představí nové verze songů Bublého oblíbenců, například To Love Somebody od Bee Gees, Nevertheless (I’m In Love With You) Deana Martina, Who’s Loving You z repertoáru Jackson 5, To Be Loved Jackieho Wilsona nebo Presleyho klasiku Have I Told You Lately. Najdete tu také Bublého duet s herečkou Reese Witherspoon v písni otce a dcery Sinatrových Something Stupid.


„Moje nové album je o lásce, štěstí, dobré náladě a jiných příjemných věcech. Práce s přítelem a dlouholetým spolupracovníkem Bobem Rockem (Call Me Irresponsible, Crazy Love a Christmas), který to celé produkoval, byla opravdu vzrušující. Jsme dobrý tým a jsem nadšen písněmi vybranými na toto CD. Stejně výborné bylo komponování úplně nových písniček s mými kolegy,“ podotýká Bublé. Jeho deset již zcela vyprodaných koncertů v londýnské 02 Areně startuje 30. června 2013.

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353