Martin Hrubý má nový klip s názvem Železniční

Po písních Kosmická a Vrátit se na Zem přichází zpěvák Martin Hrubý s novou písní, která se jmenuje Železniční. I tentokrát spolupracoval s muzikanty Yardou Helešicem, Josefem Štěpánkem, Janem Steinsdörferem, Jakubem Vejnarem a Davidem Landštofem. K písni natočil Martin klip, ke kterému si sám napsal scénář. I když to není úplně mainstreamový umělec, klip mu natáčela produkce, která točila třeba pro Leoše Mareše, Chinaski, Pavla Calltu, nebo Ilonu Csákovou. Spolu s Martinem si v něm zahrála herečka Denisa Pfauserová.

Martin Hrubý s Denisou Pfauserovou

Píseň Železniční je další ochutnávkou z chystané desky. Hlavního hrdinu Radúze si zahrál sám Martin Hrubý a jeho lásku Mahulenu ztvárnila herečka Denisa Pfauserová. „Video jen lehce rozvádí a doplňuje příběh, který je řečený už v textu písně. Nejtěžší asi bylo vymyslet, co konkrétně vytáhne dívka sedící ve vlakovém kupé ke čtení. To se v textu nerozvádí, ale v obraze je nutné jít s touto pravdou ven. Zápletka je jednoduchá – muž se ocitne v intimním uzamykatelném prostředí vlakového kupé sám s krásnou slečnou a jeho fantazie začne pracovat naplno. A jelikož ten muž je intelektuál, divadelní režisér, který si zrovna připravuje nastudování Zeyerovy pohádky Radúz a Mahulena, obsadí ve své fantazii sebe a onu dívku do hlavní role. Dívčina krása vnější ale pro něj ztrácí všechen půvab v momentě, kdy na sebe dívka nevědomky prozradí, že jí chybí jakákoli krása vnitřní. Muž pochopí, kudy asi vede cesta k jejímu srdci, a rozhodne se ji napálit,“ říká Martin Hrubý.

Umělci jako Radúz a Mahulena

Na klip se podívejte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=brGH5E-4uVs

Martin Hrubý při natáčení videoklipu

Foto: www.presscode.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353