Lucie Bílá – Ta o mně

Aktuální novinka Lucie Bílé nyní i na vinylu! Po více než třech letech od vydání alba Hana se Lucie Bílá vrátila do bratislavského studia Littlebeat, aby zde natočila své nové studiové album Ta o mně. Leitmotivem je láska ve všech možných podobách a radost ze života.

Na rozdíl od předchozího platinového alba Hana se základní autorská sestava Martin Šrámek – Andrej Hruška – Katarína Knechtová na novince rozrostla o další zvučná jména, jakými jsou Marek Ztracený (Mám ráda život a Protože), dvojice Jan Vávra – Jana Infeldová ze skupiny Jananas (3 dny a Cirkus bude), Marcell (Nadechnout), Zuzana Mikulcová (Léto), Patricie Fuxová (Nevěřím) či Jana Kirschner (Pojď klidně spát). Album produkoval Martin »Maxo« Šrámek, o mix se postaral Andrej Hruška a mastering provedl Miroslav Chyška. Vzniklo tak mimořádné album silných písniček v současné, ale přitom ne účelové zvukové produkci, korunované skvostným pěveckým výkonem Lucie Bílé.

Tracklist:

STRANA A:

MÁM RÁDA ŽIVOT / O LÁSCE / TENKOU NITÍ / MLUV SE MNOU / HOŘKÁ JAKO RTUŤ / NADECHNOUT

STRANA B:

PROTOŽE / 3 DNY / LÉTO / CIRKUS BUDE / NEVĚŘÍM / DOMOV / POJĎ KLIDNĚ SPÁT

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353