Lety mimo nahrávají nové studiové album

Pražská kapela Lety mimo se na scéně pohybuje již od devadesátých let a vydala pět studiových alb, tři EP a dvě výběrová CD. Na podzim tohoto roku kluci připravují nové, šesté album, které právě v těchto měsících vzniká ve studiu Sounddevice Borise Carloffa a ve studiu producenta Aleše Zenkla. Lety mimo si vždy zakládali na kvalitním zvuku a spolupráci s těmi nejlepšími studii. Technicky se na albu podílejí dlouholetý spolupracovník kapely a kamarád Šmity (Roe Deer, Luno) a Lukáš Chromek (Airfare, Ewa Farna).

lety-mimo-foto_Michal_Oberstein1

Jelikož poslední CD Válka světů vyšlo na apríla 2015, přišlo nám, že je načase přijít s něčím novým. Ukázalo se, že máme úžasnou podporu fanoušků, kteří nás opět podpořili na crowfundigovém portálu hithit.com, za což jim velice děkujeme! Zatím máme rozpracováno deset věcí.“

lety-mimo-foto_Michal_Oberstein2

Jako první singl připravují Lety mimo skladbu Party bitch, lehce kontroverzní píseň, kterou již hrají na některých koncertech a ke kterému připravují klip z letních festivalů a jejich zákulisí. Kromě CD vyjde i na LP v limitované číslované edici.

lety-mimo-foto_Michal_Oberstein3

Více infa: www.letymimo.com

Facebook: https://www.facebook.com/letymimo/

Foto: Michal Oberstein