Kenny Wayne Shepherd Band – How I Go

Kenny Wayne Shepherd je 34letý americký bluesový kytarista, zpěváka a skladatel, řazený mezi nejlepší mladé bluesové kytaristy současnosti. Kenny vydal od svých 17 let již několik studiových a koncertních alb. Jeho posledním projektem z konce roku 2010 byla excelentní na Grammy nominovaná live nahrávka Live! In Chicago.


Nyní vychází nové studiové album How I Go pod hlavičkou The Kenny Wayne Shepherd Band. Album produkoval samotný Kenny a jeho dlouholetý spolupracovník a producent Jerry Harrison. Posluchači na něm najdou jak nové kompozice, tak i invenční »předělávky« skladeb od Alberta Kinga, Bessie Smith and The Beatles.
Kenny a a jeho skupina, ve které účinkují zpěvák Noah Hunt, bubeník Chris Layton, basista Riley Osbourn a speciální host Tommy Shannon na klávesy, natočili opravdu osvěžující a inspirativní kytarové rock n’ rollové album.
Album vychází na CD a jako speciální edice navíc se čtyřmi skladbami.

Label: Roadrunner
web: www.kennywayneshepherd.net

Foto: Warner Music Group


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353