Ke$ha vydá v prosinci druhé album Warrior

Světová superstar Ke$ha vydává 3. prosince 2012 své druhé studiové album Warrior. První singl Die Young má oficiální premiéru 25. září 2012 a od tohoto dne bude také k dispozici u všech digitálních poskytovatelů. Předobjednávky na album Warrior byly na iTunes spuštěny ke stejnému dni.


Výkonným producentem alba je šéf labelu Kemosabe Records Dr. Luke. Kromě autorských skladeb Ke$hy, které albu budou dominovat, se na albu podíleli i will.ilam, Max Martin, Benny Blanco, Cirkut, Bonnie McKee, Wayne Coyne, Iggy Pop, Patrick Carney, Ben Folds, Greg Kurstin, Kojak, Ammo a Billboard. První singl Die Young napsala Ke$ha ve spolupráci s Nate Ruessem, Dr. Lukem, Bennym Blancem a Cirkutem.
Standardní album bude obsahovat dvanáct skladeb, vedle toho vyjde i deluxe edice, na které najdeme další čtyři bonus tracky. A pro největší fanoušky vyjde i exkluzivní edice, která bude dostupná jen na www.keshasparty.com a bude obsahovat i speciální pětitrackové akustické EP.
„Jsem tak nadšená, že se konečně můžu podělit o nové album se všemi mými skvělými ZVÍŘATY (ANIMAL – speciální zpěvaččino označení pro fanouška a zároveň název debutového alba). Makala jsem na něm celý rok a spolupracovala i s některými svými idoly. Tento proces byl dlouhý a intenzivní a já jsem tak nedočkavá, co na výsledek všichni řeknete. Doufám, že s albem Warrior mě fanoušci poznají i z mé syrovější a zranitelnější stránky,“ dodává ke vzniku alba Ke$ha.
Ke$ha si podmanila svět už svým debutovým albem Animal v roce 2010. Toho roku se také dostala mezi HOT100 umělců časopisu Billboard a její debutový singl TiK ToK se stal nejhranější skladbou roku 2010 a zároveň nejprodávanějším digitálním trackem na světě. Ke$ha měla šest za sebou jdoucích TOP10 hitů, včetně třech singlů #1: TiK ToK, Your Love Is My Drug a We R Who We R. Jejího debutového alba Animal se celosvětově prodalo více než dva a půl miliónů kusů. Ke$ha uskutečnila světové turné, během něhož zahrála na více než 200 místech. Domů si přivezla cenu MTV EMA v kategorii Best New Act a byla nominována na 2 American Music Awards, 3 MTV VMA Awards a 6 Billboard Awards. Vystoupila v desítkách televizních programů po celém světě, včetně MTV Europe Music Awards, Much Music Awards (Kanada), Echo Awards (Německo), X Factor (Austrálie), American Music Awards, Billboard Awards, American Idol, Saturday Night Live a The Today Show Summer Concert Series.


Ke$ha má na svém facebookovém profilu více než 21 miliónů fanoušků, další 3 milióny ji následují na Twitteru a počet zhlédnutí jejích videoklipů na YouTube přesahuje dokonce 300 miliónů. Prodala více než 24,5 miliónů tracků a hlasových zvonění jen v USA a dalších 27,5 miliónů ve zbytku světa. Ke$ha je ale neméně úspěšná i v samotné Evropě, album Animal dosáhlo zlatého, platinového nebo multi-platinového ocenění v patnácti zemích. Ke$ha je světovou ambasadorkou hodinek Casio Baby G a nedávno byla jmenována první světovou velvyslankyní nadace Humane Society International.

Singl a oficiální lyric video můžete zhlédnout zde:

Foto: Sony Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353