Kapela Kryštof uvede svoje DVD se záznamem koncertu na Strahově

Skupiny Kryštof si nachystala pro své fanoušky překvapení. Z koncertu na Strahově, který se konal v roce 2017, nyní vznikl ucelený záznam. Premiérová projekce DVD z koncertu proběhne v neděli 25. listopadu 2018 v pražském Cinema City Chodov. Během dne jsou nachystány tři projekce, které kapela sama uvede, a po jejich skončení se diváci mohou těšit i na autogramiádu skupiny.

cinemacity_inzerce_strahov2017

Kapela Kryštof již řadu let patří mezi naše oblíbené skupiny. O jejich oblibě svědčí i fakt, že si minulý rok nadělili koncert ke svému 25. výročí, a to přímo na Strahově. Show si fanoušci nemohli nechat ujít, a vidělo ji téměř sedmdesát tisíc diváků. Z koncertu nyní vznikl záznam, který bude dostupný na DVD a BluRay. Režie se ujala manželka frontmana kapely, Karin Krajčo Babinská.

Jedinečnou šanci potkat se s kapelou a vidět záznam jako první, mají všichni fanoušci v neděli 25. listopadu, kdy se bude koncert promítat v pražském kině Cinema City Chodov. Diváci si jeho záznam vychutnají s dokonalým zvukem a na velkém plátně, ale navíc se osobně setkají s celou kapelou. Během tohoto dne, a to v 12, 15, 18 a 20.30 hodin členové kapely vždy uvedou projekci a po skončení se setkají s diváky na autogramiádě. Lístky zakoupíte za jednotnou cenu 299 korun.

Více infa na: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz