Justin Bieber’s Believe

Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce. Jeho talent a obrovská vášeň pro hudbu jsou však nezpochybnitelné.


V září 2012 vyrazil Justin Bieber na roční světové turné Believe, které zahrnovalo 162 koncertních vystoupení v  Severní i Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Aus-trálii. Většina koncertů v Americe byla beznadějně vyprodána běham 1 hodiny, vstupenky na jeho show v Madison Square Garden zmizely za 22 vteřin.


Jako doprovod na část turné Bieber přizval režiséra Jona Chu, který svou lásku k hudbě a tanci ukázal již svými filmy Let’s dance 2 a Let’s dance 3D. Z této spolu-práce vzniknul jedinečný film, který nám přináší intimní pohled nejen na Bieberovo koncertní turné.


Uvidíme vizuálně úchvatný záznam Justinových největších hitů a zároveň nahlédneme do zákulisí příprav a vzniku celé show. Justin Bieber’s Believe nabízí výjimečný pohled na zpěvákův život mimo pódium. Film sleduje Justinovu cíle-vědomou cestu od neznámého chlapce, který snil o hudební kariéře, až po zrození jednoho z největších fenoménů dneška.

Podívejte se na trailer zde:

Justin Bieber’s Believe
Premiéra: 10. 4. 2014
Produkce: USA
Formát: 2.35 : 1, Dolby Digital, 2D digital, české titulky
Žánr: hudební, dokument
Stopáž: 92 minut
Přístupnost: přístupný bez omezení
Režie: Jon M. Chu
Scenář: Sarah Landman
Kamera: James Baldanza
Střih: Jillian Twigger Moul, Avi Youabian
Hudba: Nathan Lanier
Hrají: Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good a další.
Internet: www.bioscop.cz

Foto: www.bioscop.cz