Jason Derulo a duo Marcus & Martinus společně v Praze

Dvojkoncert hudebních hvězd a velká show čeká v říjnu návštěvníky Tipsport Arény. Skladatel, tanečník, choreograf a popový zpěvák Jason Derulo vystoupí v rámci celosvětového turné poprvé v České republice 25. října 2018. A aby popoví fanoušci na tuto událost dlouho nezapomněli, po Evropě doprovodí Jasona se svým vystoupením úspěšné severské duo Marcus & Martinus.

jason

Popové fenomény poslední doby se vydaly na společné světové turné. Jason Derulo z USA a šestnáctiletí Norové Marcus & Martinus zavítají 25. října se svou show také do Prahy.

Jason Derulo za svou kariéru prodal již 80 milionů singlů, má více než tři miliardy zhlédnutí videí na YouTube a dvě miliardy přehrání skladeb na Spotify. Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa dosahují v poslechovosti více než 21 miliard posluchačů. Třináct jeho skladeb se umístilo v Top 10 americké hitparády Billboard a pět z nich dokonce dosáhlo na první příčku. Ve Spojeném království obsadily hned čtyři jeho singly první místo hitparády a dalších osm se umístilo v Top 10.

jason2

Severské duo Marcus & Martinus není s dobýváním popové scény příliš pozadu. Stala se z nich největší norská hudební senzace posledních let. V pouhých šestnácti letech zná tato dvojčata skoro celý svět a jejich popularita stále stoupá. Mají za sebou jedno vyprodané turné po Evropě a nyní se těší na další metu – turné se svým velkým idolem: „Jason byl pro nás vždy vzorem. Je velmi talentovaný a také pracovitý. Jsme hrdí, že jsme byli pozváni na turné s tímto velkým umělcem a bavičem,“ říká ke společnému evropskému turné Martinus Gunnarsen.

V říjnu se zkrátka můžete těšit na show plnou skvělé hudby, neotřelé choreografie a jedinečné projekce.

Více infa: www.jasonderulo.cz

Foto: www.jasonderulo.cz