Jarek Šimek – Do teď

Zpěvák, skladatel, producent českých i zahraničních umělců Jarek Šimek vydal nové dvojalbum nazvané Do teď. Jedná se o průřez jeho dosavadní hudební tvorbou. CD 1 je sestaveno převážně z pomalejších písní a z několika duetů – například i s Ivetou Bartošovou S Tebou se neloučím. CD 2 pak obsahuje i nový singl Discoteque, na který Jarek natočil i nový videoklip v Americkém stylu.


Na dvojalbu naleznete i bonusy jako například píseň Vodopád s rapperem Raego, nebo song Ci pensero´ domani, což je velký italský hit, který zpívá Jarek Šimek se zahraniční hvězdou Dodi Battaglia a s Ilonou Csákovou, Andreem Andre a Davidem Mattiloli. Producentem alba je italský producent Andrea Andrei a převážně všechny skladby jsou z autorské dílny Jarka Šimka.
Cena 2CD: 199,- Kč

O autorovi:
Jarek Šimek spolupracuje s umělci jako Dodi Battaglia ze skupiny Pooh, Amedeo Minghi, Iveta Bartošová, Eva Pilarová a dalšími. Natočil sedm vlastních CD a jeho písně se staly součástí několika kompilačních alb. Zúčastnil se mnoha televizních pořadů a hitparád. Ke svým písním natočil několik videoklipů. Napsal hudbu k muzikálu Naháči. Hrál jednu z hlavních rolí v muzikálu Pomáda (Grease) a prince v pohádce Popelka. Nazpíval titulní píseň k české pohádce Kryštof a Kristina. Získal mnoho zahraničních ocenění. Nyní se věnuje převážně současné taneční hudbě.

Foto: www.bmscompany.cz