James Blunt představil nový singl! Poslechněte si ho!

Píseň Bonfire Heart napsali společně James Blunt a Ryan Tedder z One Republic, který také skladbu produkoval. Stejně jako všechny ostatní největší hity Jamese Blunta,  je i Bonfire Heart krásně melodická písnička, co se dokáže dostat posluchači do podvědomí a tak mu nezbývá, než si jí prostě jednoduše pobrukovat.


Píseň Bonfire Heart pochází z chystaného nové alba Moon Landing, které vyjde 21.října. Zbytek alba produkuje Tom Rothrock (Beck, Moby, Foo Fighters), který pracoval s Jamesem i na a jeho prodejně multi-platinovém debutu Back To Bedlam a dále se koprodukčně na albu podílí Martin Terefe (KT Tunstall, Martha Wainwright, Jason Mraz).


Od svého debutu z roku 2004 měl James řadu velkých rádiových hitů, získal bezpočet ocenění, včetně dvou Brits, dvou cen Ivor Novello, 5x nominaci na ceny Grammy a řadu cen MTV. Prodal téměř sedmnáct milionů alb a dvacet milionů singlů po celém světě, včetně České republiky, kde dvakrát koncertoval a jeho alba mají vždy platinové a zlaté ocenění.

Poslechněte si píseň Bonfire Heart:

Album trailer zde:

http://vimeo.com/70316928

Foto: www.jamesblunt.com


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353