Italská skupina Quisisona a Francesco Boccia na svém prvním koncertu v Praze

Sedm všestranných hudebníků z italského Capri, kteří působí v rámci orchestru hudebního festivalu San Rema, jsou tváří veřejnoprávní TV Rai a Dopo festivalu San Rema, vystoupí na svém prvním koncertě v Praze, dne 26.10.2017 od 20.30 hodin v Malostranské Besedě.

3G4A0178

Festival San Remo patří k nejstarším hudebním festivalům Evropy a členové kapely Quisisona jsou již řadu let její součástí. Zpěvák a textař Francesco Boccia je vítězem San Rema z roku 2001 se skladbou Turu Turu. V roce 2015 jeho autorská skladba Grande Amore v podání skupiny Il Vollo zvítězila na San Remu a na Eurovision song contest festivalu v roce 2015 získala 3. místo. S věhlasnou vokální skupinou Il Volo je spojuje společný management a také autorské skladby. Další člen kapely Antonio Baldino je také členem orchestru Ennio Morricone. V současné době má skupina pro své fanoušky letní novinkový singl Vecchio Twist.

3G4A0080

Skupina Quisisona také doprovázela řadu domácích a zahraničních umělců: Michael Buble, Jennifer Lopez, Craig David, Paul Young, Skin, Jay-Z, Byonce, Estelle, Marc Antony, Belen Rodriguez, Tullio De Piscopo, Tony Esposito, Sal Da Vinci, Far From Finished, Mietta, Marcello Cirillo, Serena Autieri, Rita Pavone, Teddy Reno a mnoho dalších.

plakát_QUISISONA_BAND_26

Účinkovali v nejprestižnějších televizních show: Hollywood La notte degli Oscar, Broadway Concerto in onore di Modugno, Roma Internazionali di tennis, Festival Internazionale del Cinema a Roma e a Tunisi ( la settimana italiana ), Festival di Sanremo a Mosca, Miss Mondo (Turecko), Fiction Fest Roma a v mnoha dalších. Skupinu Quisisona a Francesca Boccia doprovodí na svém pražském koncertu italský zpěvák, žijící u nás Andrea Andrei a muzikálový zpěvák Nicolas.

3G4A0085

Hudební styl: Swing-pop, blues

Datum: 26.10.2017

Malostranská Beseda, Praha

Začátek koncertu 20.30 hodin

Cena vstupenky 200,- Kč

Více infa: http://www.gardes.cz/quisisona-italska-hudebni-skupina/

Podívejte se na klipy zde:

Sabato Sera: https://www.youtube.com/watch?v=xOB1WTW9mzY

Turu Turu: https://www.youtube.com/watch?v=I3sqN13IiXY

Foto: Umělecká a mediální agentura Gardes / Stefano Santimone


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353