Ilona Csáková – Noc kouzelná / To nejlepší 2013

Výběr největších hitů zpěvačky Ilony Csákové spolu s úplnou novinkou a několika předělávkami. Album mapuje celou zpěvaččinu sólovou kariéru od alba Kosmopolis až po poslední bezejmenné studiové album z roku 2008.


Po několika letech, které věnovala spíše svojí rodině, se Ilona Csáková vrátila ke komponování a složila píseň Klíč k zázraku. Rozhodla se ji věnovat projektu Spokojené děti, jehož se stala patronkou. Textem píseň opatřil Jan Budař. Ilona dále přetočila dvě ze svých nejžádanějších písní – Amsterdam a Noc kouzelná, a dala jim novou podobu. Společně s dalšími nezapomenutelnými hity vycházejí na tomto kompletu. Jsou tak ve skvělé společnosti písní Tornero, Proč mě nikdo nemá rád, Když zbývá pár slov, Lháři, Zavři oči, když se červenám, Malý vůz, duetu s Romanem Horkým Slib a největším hitem muzikálu Kleopatra – Chci královnou se stát.
Album vychází v pátek 18. října.

Singl Klíč k zázraku si můžete poslechnout zde:

http://soundcloud.com/monitor-wmg/ilona-cs-kov-kl-k-z-zraku

Tracklist:
Klíč k zázraku, Amsterdam 2013, Noc kouzelná 2013, Tornero, Natalie, Proč mě nikdo nemá rád, Když zbývá pár slov, Zavři oči, když se červenám, Pink, Jedno tajemství, Babylon, Lháři, Nepočítej, Léto, Moje místo, Malý vůz, Chlapi takoví nejsou, Slib, Chci královnou se stát.

Foto: Parlophone