Green Day: albový CD boxset, mobilní aplikace a nový song!

Nové album Green Day nazvané Uno! vychází 24.září. Green Day dali zdarma k dispozici novou vlastní mobilní aplikaci a to jak pro iPhony, tak pro mobilní telefony s Androidem. Aplikace dokáže okamžitě aktualizovat data a informace nadcházejícího turné, nabízí úryvky hudby s odkazy přímo do jednotlivých prodejen a videa. Navíc mohou fanoušci přidat svůj obličej do každého z nových obalů alba a sdílet v sekci Photocards.


Další novinkou po prvním oficiálním singlu Oh Love z prvého alba Uno! chystané trilogie bude skladba Kill the DJ. Světová premiéra proběhne příští týden v pondělí 13. srpna večer prostřednictvím světových rádií.
V předstihu před vydáním nové albové trilogie nazvané Uno!, Dos! a Tré! se Green Day ohlížejí za svou kariérou vydáním speciálního boxu s osmi předchozích studiových alb z let 1990 – 2009. Tato sbírka bude obsahovat jejich debut 1,039 / Smoothed Out Slappy Hours z roku 1990 a dále Kerplunk (1992), Dookie (1994), Insomniac (1995), Nimrod (1997), Warning (2000) a samozřejmě zásadní poslední dvě alba American Idiot (2004) i 21 st Century Breakdown z roku 2009. Sada obsahuje každé album na CD v jednotlivých papírových obalech s originální titulkou. Všech osm alb je úhledně zabaleno na jednom místě a posluchač tak může vnímat pod drobnohledem punkovou evoluci kapely.

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353