František Nepil – Dětem

Nezapomenutelný František Nepil a jeho pohádky a příběhy, které mají rádi posluchači několika generací. Komplet obsahuje šest původních dětských alb a další bonusy. Skvělý titul pro všechny milovníky Františka Nepila. Devět a půl hodiny mluveného slova.

4894d0aa

Jméno autora bylo a stále je zárukou kvalitní tvorby pro děti a mládež, která je nadčasová a představuje trvalou literární hodnotu. Děti i jejich rodiče a prarodiče vstoupí do světa fantazie s řadou legendárních postav, jako jsou Makový mužíček, Polní žínka Evelínka, Naschválníčci, Baryk nebo Štuclinka a Zachumlánek. Na nahrávkách účinkuje více než třicet známých českých herců jako Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, Jiří Sovák, František Filipovský, František Kovářík, Eduard Cupák, Rudolf Hrušínský, Vlastimil Brodský, Ladislav Frej, Petr Nárožný, Josef Dvořák, Jiří Lábus, Václav Postránecký, Ladislav Pešek, Libuše Havelková, Zdena Hadrbolcová, Gabriela Vránová a další.

 

Tracklist:

NASCHVÁLNÍČCI / JÁ BARYK A DALŠÍ DVA PŘÍBĚHY / PĚT BÁJEČNÝCH STRÝČKŮ / POLNÍ ŽÍNKA EVELÍNKA / MAKOVÝ MUŽÍČEK / ŠTUCLINKA A ZACHUMLÁNEK

 

Foto: Supraphon