Evropské turné Nightwish se přesouvá na konec roku

Kvůli stále probíhající pandemii Covid-19 oznámila finská metalová ikona Nightwish nové termíny pro své plánované evropské turné. Turné se podařilo přesunout tak, aby proběhlo ještě letos, a to na konci roku 2021. Nový termín koncertu Nightwish v pražské O2 areně je stanoven na 20. prosince 2021.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín (6. 12. 2020) nebo první náhradní termín (20. 5. 2021) zůstávají v platnosti i pro nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Nightwish vám představí své aktuální studiové album HVMAN.:||:NATVRE. a rozhodně si hodlají udržet svůj status jedné z nejlepších živých metalových kapel na světě. Nightwish mají vždy na svých koncertech unikátní scénu, velkolepou produkci a spousty pyro efektů. Tito symphonic-metaloví hrdinové slibují, že i tentokrát čeká na fanoušky zcela jedinečný a dobrodružný audiovizuální zážitek.

Speciálními hosty zůstávají metalové legendy z Finska AMORPHIS a industriální metalisté TURMION KÄTILÖT. Vstupenky na nový termín 20. 12. 2021 jsou i nadále v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

Foto: o2arena.cz