Dušan Vitázek trhá rekordy při sbírce na své sólové album

Muzikálový herec a zpěvák Dušan Vitázek se rozhodl vydat své první sólové album, které by zaplnil svými autorskými písněmi, a umístil svůj první klip na stránky HitHit.

project_image_1493809320944_600x400
K tomu, aby jeho prvotina vyšla, je potřeba vybrat 165 000 korun. Kampaň byla spuštěna před pár dny a už je vybráno téměř dvacet procent částky, zbývá stále ještě nedelých čtyřicet dní k vybrání celé částky. Pokud vše půjde jako doposud, tak bude mít Dušan své prostředky ještě před létem a jeho fanynky se mohou těšit na jeho první sólové album.
„Jsem Dušan Vitázek, herec a zpěvák. Hraji převážně v Městském divadle Brno a nějaké úspěchy už snad za sebou mám (dvě ceny Thalie za obor muzikál). Nyní bych chtěl ovšem vydat své sólové debutové album! Materiál na desku sbírám již několik let. V mé tvorbě se odráží můj vztah k tradiční i moderní české a slovenské hudbě. Toto album bude kontrastem k mému dosavadnímu působení na divadelní scéně. Na tomto prvním albu bude několik zajímavých hostů, jako například Peter Lipa, či Viktoria Matušovová nebo členové B side Bandu, jehož součástí je již řadu let i Vojta Dyk. Tímto počinem bych chtěl odstartovat svou sólovou dráhu a naplnit tak svou celoživotní touhu vyjadřovat se skrze vlastní hudbu.“

story_image_1494451546480

https://www.hithit.com/cs/project/3599/prvni-deska-dusana-vitazka-kde

Foto: Archiv Dušana Vitázka