Divokej Bill – G2 Acoustic Stage

Ač má úvalská parta Divokej Bill na svém kontě již dvě »live« alba, ale na aktuálním CD+DVD kompletu se její fanoušci vůbec poprvé dočkají záznamu ryze akustického koncertu.


Ten se uskutečnil v listopadu loňského roku v rámci koncertní série TV Óčko G2 Acoustic Stage ve zcela zaplněném pražském klubu Retro Music Hall a kapela na něm představila průřez svou tvorbou včetně několika skladeb z loňské studiové novinky 15, mezi nimiž nechybí hitovky Dolsin, Vstávej nebo Všema deseti.
Z takřka dvouhodinového koncertu se na CD a DVD vešlo celkem sedmnáct skladeb včetně těch, během nichž Billa doplnili speciální hosté. Kromě obvyklé osmičlenné sestavy se tak můžete těšit na skladby v doprovodu dobra stálého hosta kapely Václava Matasa a především pak na unikátní kombinaci kontrabasu Rafana z Queens of Everything a dud Vojty Kaliny z Pipes and Pints, kteří si s Divokým Billem společně zahráli písně Obejmi stromy a Na západ.
Na vydání akustického živáku kapela v listopadu a prosinci naváže speciální sérií akustických koncertů, která bude čítat celkem patnáct zastávek, přičemž odstartuje 14. listopadu v Havlíčkově Brodě a skončí 19. prosince v Krnově.
Divokej Bill vůbec poprvé akusticky!
CD+DVD vychází 26. září 2014
Cena: 329,- Kč

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353