Divadlo ABC pokřtí CD Bedřich Smetana: The Greatest Hits

V pondělí 23. září proběhne v Divadle ABC slavnostní křest nového CD Bedřich Smetana: The Greatest Hits s písněmi ze stejnojmenné inscenace v podání herců Městských divadel pražských. Operní árie, dueta a sbory Bedřicha Smetany převedli do moderní podoby hudebníci Ivan Hlas a Jiří Janouch. Oba muzikanti si vyhráli zejména s různými hudebními aranžmá. Smetanovy árie tak zní jednou jako reggae, jindy jako rock and roll, song a la Beatles nebo balada ve stylu skupiny Queen. V rámci křtu si diváci budou moci CD zakoupit za zvýhodněnou cenu 100 korun. Kdo bude kmotrem CD je Tajemství.


Na CD najdou posluchači kromě písní v podání Ivana Hlase, Veroniky Gajerové, Veroniky Kubařové, Romana Říčaře, Zbigniewa Kaliny, Hanuše Bora a dalších bonusově také několik dialogů ze hry Jiřího Janků a Petra Svojtky Bedřich Smetana: The Greatest Hits. Stále jsou také v prodeji vstupenky na představení Bedřich Smetana: The Greatest Hits na pondělí 23. září, kdy proběhne slavnostní křest. Vstupenky i CD zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Foto: www.MestskaDivadlaPrazska.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353