Debbi – Touch The Sun

V pondělí 11. dubna 2011 vyjde debutové album zpěvačky Debbi (Deborah Kahl). Album nese název Touch The Sun. Po úspěšném debutovém singlu Možná se mi zdáš, který dosáhl až na 2. místo oficiální CZ IFPI hitparády, přišla koncem listopadu Debbi se singlem druhým – Touch The Sun.


Megahit Touch The Sun, po kterém bylo pojmenováno celé album, se stal za první tři měsíce roku nejhranější písní na českých rádiích a zároveň získal Anděla za nejlepší píseň roku od Akademie populární hudby.
Pod dohledem producenta Martina Ledviny (Aneta Langerová, Marek Ztracený, Lenka Dusilová) vzniklo ve studiu Reprague album složené z jedenácti písní nazpívaných v angličtině, češtině a díky vtipnému bonusu i v němčině. Původní autorské písně pro Debbi napsali například Jana Kirschner, Honza Ponocný nebo Martin Ledvina.


Backvokály nazpívala americká zpěvačka Mairys Joaquin a Debiina sestra Jacqueline Kahl. Kvalitní repertoár a nezaměnitelná originální a syrová interpretace sedmnáctileté zpěvačky na sebe překvapivě upoutávají pozornost ještě před vydáním alba. Reakce fanoušků i odborné veřejnosti dávají tušit mimořádnou hudební událost roku.

Tracklist
1. Game Of The Heart (Part 1)
2. Touch The Sun
3. Igloo
4. How Can I
5. Možná se mi zdáš
6. Paris
7. Tell Me
8. La La
9. Spočítej
10. Game Of The Heart (Part 2)
11. Meine Kleiner Gruner Kaktus

Foto: Sony Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353